Jandarma Zehir Tacirlerine Geçit Vermiyor

21 Temmuz 2023 Cuma  22:30

Yapılan istihbarat çalışmaları sonucu harekete geçen jandarma ekiplerinin gerçekleştirdikleri operasyonda 1030 adet uyuşturucu sentetik Lyrica hap ve 150 gram toz esrarın ele geçirildiği belirtti.
Antalya Valiliği İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinin uyuşturucu madde imal ve ticaretine yönelik çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı talimatları doğrultusunda; Antalya İl Jandarma Komutanlığına bağlı İstihbarat Şube Müdürlüğü ve Konyaaltı İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından bir operasyon düzenlendi. 2 şüpheli şahsın ellerinde bulundurduğu uyuşturucu maddeyi piyasaya süreceklerinin tespit edilmesi üzerine, şüpheli şahısların ikamet adreslerinde ve işyerlerinde arama yapıldı. Yapılan aramada 1030 adet uyuşturucu sentetik Lyrica hap, 150 gram toz esrar, 6.800 TL. nakit para ve 1 adet palanın ele geçirildiği belirtildi.
Yakalanan şüpheli şahıslar hakkında adli işlemlere başlanıldığı belirtilerek, Antalya İl Jandarma Komutanlığınca vatandaşların huzur ve güvenliğini sağlamaya yönelik çalışmalara ara vermeden devam edileceği vurgulandı.Sayfa Adresi: http://www.buyukantalya.com/haber/Jandarma-Zehir-Tacirlerine-Gecit-Vermiyor/101240