Antalyaspor'dan Açıklama : İsrailli oyuncu Sagiv Jehezkel'i kadro dışı

14 Ocak 2024 Pazar  20:41

Antalyaspor Kulübü,  Süper Lig'in 20. haftasında Trabzonspor ile oynanan karşılaşmada takımının tek golünü kaydettikten sonra gol sevinci nedeniyle tepki çeken Sagiv Jehezkel'in kadro dışı kaldığını açıkladı.
Yönetim kurulu kararı ile kadro dışı bırakılmasına karar verilen İsrailli Jehezkel, gol sevincinde bileğindeki bandaja yazdığı yazıyı göstermişti. 
"100 DAYS... 7.10..."
Jehezkel'in bileğinde "100 gün, 7.10 (Ekim)" yazısı, Hamas'ın 7 Ekim'de İsrail'de yaptığı saldırıyı ve üzerinden geçen 100 günü belirtiyor.

TEPKİ ÇEKEN BU PAYLAŞIM SONRASI ANTALYASPOR'DAN AÇIKLAMA 


Kamuoyunun Dikkatine!

Bugün Trabzonspor ile oynadığımız karşılaşmanın 68’inci dakikasında attığı golden sonra bileğindeki yazıyı paylaşarak ülkemizin milli değerlerine aykırı hareket ettiği görülen Sagiv Jehezkel’in yönetim kurulu kararı ile kadro dışı bırakılmasına karar verilmiştir.

Yönetim Kurulumuz, sonunda şampiyonluk ya da kupa bile olsa, ülkemizin hassasiyetlerine karşı davranışlarda bulunulmasına asla müsaade etmeyecektir.

Saygılarımızla.Sayfa Adresi: http://www.buyukantalya.com/haber/Antalyaspor-dan-Aciklama-Israilli-oyuncu-Sagiv-Jehezkel-i-kadro-disi/101458