ZABITA MALLARINA EL KOYUNCA İNTİHAR TEHDİDİNDE BULUNDU

7 Haziran 2014 Cumartesi  16:07

Büyükşehir Belediyesi hizmet binası önünde meydana gelen olayda, İzmir'den yakınları ile birlikte Antalya'ya kadın çantası satmaya gelen 48 yaşındaki Cevat E., bir alışveriş merkezi önünde tezgah açtı. Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri, iki kez uyardıkları Cevat E.'nin satışa devam etmesi üzerine mallarına el koydu. 

20 METRELİK AĞACA ÇIKTI

Zabıtaya kızan Cevat E., soluğu Antalya Büyükşehir Belediyesi hizmet binası önünde aldı. Buradaki yaklaşık 20 metrelik ağaca çıkan seyyar satıcı, mallarının iade edilmemesi halinde intihar edeceğini söyledi. Çevredekilerin ihbarıyla olay yerine gelen polis ekipleri, tedbir amaçlı itfaiyeyi ve sağlık ekiplerini de çağırdı. Polisin ısrarlı sorularını yanıtsız bırakan Cevat E., zabıtanın bulunduğu yere gelmesini istedi. Bu arada seyyar satıcının birlikte İzmir'den geldiği yakınları da belediye önüne geldi.

MALLARINI GÖRÜNCE AŞAĞIYA İNDİ

Bir yakınının itfaiye merdiveniyle yanına gittiği Cevat E., mallarının teslim edilmesini istedi. Zabıta ekipleri el koydukları malları koliler halinde Cevat E.'nin çıktığı ağacın dibine bıraktı. Mallarını gören Cevat E. de itfaiye merdiveni ile aşağıya indi. 

Polis malların tutanak karşılığında teslimi için Cevat E. ve zabıta ekiplerini polis merkezine götürdü.Sayfa Adresi: http://www.buyukantalya.com/haber/ZABITA-MALLARINA-EL-KOYUNCA-INTIHAR-TEHDIDINDE-BULUNDU/84097