Biz Var Ya Sizin İçin Varız
Büyük Antalya diyor ki...

Evet Ne demek istiyoruz Biz Var Ya Sizin İçin Varız cümlesini biraz açalım daha iyi anlamanızı sağlayalım ,Meslakdaşlarımızada örnek olalım.
Sizlere Byturco.com dan ilk merhaba dediğimiz günün üzerinden koskoca on yıl geçti,  
Bu on yıl içerisinde hergün her saat sizlerle olduk, olmayada devam edeceğiz.
Bu on yıl zaman zarfında Byturco.com İnternet gazetemizle başlayan habercilik sürecimizde Byturco Medya Grubumuza sırasıyla Buyukantalya.com , Magazinekibi,com ,Antalyagecegunduz.com, Kibrisgecegunduz,com dahil olarak 5 farklı internet gazetemizle sizlere hizmet vermeyi sürdürüyoruz.
İlkeli,gerçek olaylara dayanan,Yargısız infazdan uzak ,tarafsız yayın anlayışımız yılların tecrübesine dayanan haber ekibimizle SİZİN İÇİN VARIZ.
Dünya haberlerinde,Türkiye haberlerinde ,KKTC Haberlerinde ,Turizmin başkenti Antalyamızın haberlerinde öncelİğimiz MEMLEKET SEVDAMIZ MİLLETİMİZİN MENFAATİ,HUZURU,REFAHI,GÜVENLİĞİDİR.
Byturco Medya Grubumuzun başkanı yıllarca Sabah gazetesi Antalya Bölge Temsilciliği yaptıktan sonra Antalyanın ilk bölgesel Radya ve Tv si olan 07 TV ve 07 Radyo'yu kuran ,Gazete 07 yi günlük olarak yayın hayatına sokan hem patronluğunu hemde genel yayın yönetmenliğini yapan usta Gazeteci Yazar Mehmet Kesim başkanlığındakı deneyimli ekibimiz başarılı haberlere imza atarak gururla ,keyifle yayın hayatını istikrarlı bir şekilde devam ettiriyor,.
Sosyal sorumluluk projeleri üretiyor,bir yandan da yeni yayınlarda ilklere imza atmak için hazırlıklarını devam ettiriyor.
Ayrıca kamuoyunun nabzını tutan yazdıkları bir bir çıkan usta gazeteci yazar Mehmet Kesim yakında çok özel bir yayını Byturco Medya grubuna eklemenin son hazırlıklarını sürdürdüğünüde sizinle paylaşmak  duyurmak istedik.
5 Farklı İnternet gazetemiz her ailenin okuyabileceği, vatan millet sevgisi hep ön planda olan yayıncılık anlayışı ile bizi farklı kılan habercilik tarzıyla hergeçen gün daha çok okunuyor  daha çok beğeni alıyor.
Bizim yayın grubumuzda herhangi bir iş adamına,bürokrata,politikacıya,yaranmak için yalakalık asla yapılmaz.Üç kişi fazla okusun diye haber abartılmaz.
İnternet Gazetelerimizde ,Byturco Medya grubumuza ait yayın organlarınızda Yaşamın her alanında politikadan,ekonomiye,magazinden,spora,iş dünyasından sağlığa,eğitime, hayatımızın her anına ait olayları habercilik anlayışımızla işin içine bilgimizi tecrübemizi insan sevgimizi memleket sevdamızı katarak yoğura yoğura size sunuyoruz.
Dünya'da,Türkiye'de ,KKTC'de ,Turizmin Başkenti Antalya'da Yayınlarımızla
Mutlumuyuz.MUTLUYUZ
Gururlumuyuz.GURURLUYUZ 
İşin püf noktası dedik ya BİZ VAR YA SİZİN İÇİN VARIZ,
SİZİN İÇİN BURADAYIZ...
KALIN SAĞLICAKLA....


Bize ulaşmak İçin 
haber@byturco.com
haber@buyukantalya.comSayfa Adresi: http://www.buyukantalya.com/yazar/Biz-Var-Ya-Sizin-Icin-Variz/112055